Informacija

Kalorije u masti

Kalorije u masti



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ako je na raspolaganju više mjerenja za posluživanje, kliknite na posluživanje za odabir drugih porcija.

Masne kalorije i makronutrijenti

Servirati
Kliknite za prikaz ostalih jedinica
kalorijeCarb
(G)
Protein
(G)
Ukupna masnoća
(G)
Sat. Mast
(G)
Masnoće, govedina lomova184900205102.1
Masnoća, piletina184500204.661.1
Debela, patka1150012.84.2
Debela, guska184500204.656.8
Masnoća, ovčetina lomova18490020597
Masnoće, puretina184500204.660.3

Samo sam htio reći koliko je ova stranica sjajna. Kalkulatori makro-hranjivih i dnevnih kalorija koje koristim cijelo vrijeme. Hvala vam!

-


Gledaj video: KAKO BROJATI KALORIJE? (Kolovoz 2022).