Informacija

Kalorije u orasima

Kalorije u orasima



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorije u orasima

Ako je na raspolaganju više mjerenja za posluživanje, kliknite na posluživanje za odabir drugih porcija.

Orasi kalorije i makronutrijenti

Servirati
Kliknite za prikaz ostalih jedinica
kalorijeCarb
(G)
Protein
(G)
Ukupna masnoća
(G)
Sat. Mast
(G)
Orašasti plodovi, brašno od žira, puno masti1 oz14215.52.18.61.1
Orašasti plodovi, žirovi, sušeni1 oz14415.22.38.91.2
Orašasti plodovi, žira, sirovi1 oz11011.61.76.80.9
Orasi, bademov maslac, običan, sa dodatkom soli158353.137.7147.814
Orašasti plodovi, bademov maslac, obični, bez dodane soli158353.137.7147.814
Orašasti plodovi, bademova pasta1040108.520.4636
Orasi, bademi54918.820.248.13.7
Orasi, bademi, blanširani84228.931.873.45.6
Orasi, bademi, suvo pečeni, sa dodatkom soli82426.630.572.95.6
Orasi, bademi, suho pečeni, bez dodavanja soli82426.630.572.95.6
Orasi, bademi, med pečeni, nerazrijeđeni85540.226.271.96.8
Orasi, bademi, ulje prženo, sa dodatkom soli95327.833.386.66.6
Orasi, bademi, ulje prženo, bez dodavanja soli95327.833.386.66.6
Matice, bukveorašasto voće, suho1 oz1639.51.814.21.6
Orasi, brazilorašasto voće, osušen, nerazrijeđen91817.2209321.2
Orasi, maslacorašasto voće, suho73414.529.968.41.6
Orasi, maslac od indijskog osipa, običan, sa dodatkom soli944.42.87.91.6
Orašasti plodovi, maslac od indijskog osipa, običan, bez dodavanja soli944.42.87.91.6
Orasi, indijski orah orašasto voće, suho pečeno, sa dodatkom soli78644.82163.512.5
Orasi, indijski orah orašasto voće, suho pečeno, bez dodavanja soli78644.82163.512.5
Orasi, indijski orah orašasto voće, ulje prženo, sa dodatkom soli75038.921.761.710.9
Orasi, indijski orah orašasto voće, ulje pečeno, bez dodavanja soli74938.621.761.710.9
Orasi, indijski orah orašasto voće, sirovo1 oz1578.65.212.42.2
Matice, prsaorašasto voće, kineski, kuhani i kuhani na pari1 oz439.50.80.20
Matice, prsaorašasto voće, kineski, osušeni1 oz10322.61.90.50.1
Matice, prsaorašasto voće, kinesko, sirovo1 oz6413.91.20.30
Matice, prsaorašasto voće, kinesko, pečeno1 oz6814.81.30.30
Matice, prsaorašasto voće, europski, kuhani i kuhani na pari1 oz377.90.60.40.1
Matice, prsaorašasto voće, europska, sušena, oguljena1 oz10522.21.41.10.2
Matice, prsaorašasto voće, europski, osušeni, neoljeni1 oz10621.91.81.30.2
Matice, prsaorašasto voće, europska, sirova, oguljena1 oz5612.50.50.40.1
Matice, prsaorašasto voće, europska, sirova, neolupljena309663.53.30.6
Matice, prsaorašasto voće, europska, pečena35075.74.53.10.6
Matice, prsaorašasto voće, japanski, kuhani i kuhani na pari1 oz163.60.20.10
Matice, prsaorašasto voće, japanski, osušeni558126.28.11.90.3
Matice, prsaorašasto voće, japanski, sirov1 oz449.90.60.20
Matice, prsaorašasto voće, japansko, pečeno1 oz5712.80.80.20
Orašasti plodovi, kokosova krema, konzervirana (tekućina izražena iz mljevenog mesa)56824.7852.546.5
Orasi, kokosova krema, sirova (tekućina izražena iz mljevenog mesa)792168.783.273.8
Orašasti plodovi, kokosovo meso, sušeno (presušeno), vrhnje1 oz1946.11.519.617.4
Orašasti plodovi, kokosovo meso, sušeni (presušeni), bez zaslađenih1 oz1876.7218.316.2
Orašasti plodovi, kokosovo meso, sušeno (presušeno), zaslađeno, pahuljasto, konzervirano34131.52.624.421.6
Orašasti plodovi, kokosovo meso, sušeno (presušeno), zaslađeno, pahuljasto, pakirano35135.22.423.821.1
Orašasti plodovi, kokosovo meso, sušeno (presušeno), zaslađeno, nasjeckano46644.32.73329.3
Orašasti plodovi, kokosovo meso, sušeno (presušeno), tostirano1 oz16812.61.513.311.8
Orašasti plodovi, kokosovo meso, sirovo28312.22.726.823.8
Orašasti plodovi, kokosovo mlijeko, konzervirani (tekućina izražena iz mljevenog mesa i vode)4456.44.648.242.7
Orasi, kokosovo mlijeko, smrznuto (tekućina izražena iz mljevenog mesa i vode)48513.43.949.944.3
Orašasti plodovi, kokosovo mlijeko, sirovi (tekućina izražena iz mljevenog mesa i vode)55213.35.557.250.7
Orasi, kokosova voda (tekućina od kokosaorašasto voće)468.91.70.50.4
Orašasti plodovi, formulirani na bazi pšenice, svih okusa, osim makadamije, bez soli1 oz1835.93.717.72.7
Orašasti plodovi, aromatizirani na pšenici, aromatizirani, makadamija aromatizirani, bez soli1 oz1757.93.2162.4
Orašasti plodovi, formulirani, na bazi pšenice, neo aromatizirani, s dodatkom soli1 oz1766.73.916.42.5
Orasi, ginkgo orašasto voće, u konzervi17234.33.52.50.5
Orasi, ginkgo orašasto voće, suho1 oz9920.52.90.60.1
Orasi, ginkgo orašasto voće, sirovo1 oz5210.71.20.50.1
Orasi, lješnjakorašasto voće ili fileti72219.217.269.95.1
Orasi, lješnjakorašasto voće ili punila, blanširana1 oz1784.83.917.31.3
Orasi, lješnjakorašasto voće ili punila, suho pečena, bez dodavanja soli1 oz18354.317.71.3
Orasi, hikorijeorašasto voće, suho78821.915.377.28.4
Orašasti plodovi, makadamija orašasto voće, suho pečeno, sa dodatkom soli95917.210.4101.916
Orašasti plodovi, makadamija orašasto voće, suho pečeno, bez dodavanja soli96217.910.4101.916
Orašasti plodovi, makadamija orašasto voće, sirovo96218.510.6101.516.2
Orašasti plodovi, pomiješani orašasto voće, suho pečeno, s kikirikijem, sa dodatkom soli81434.723.770.59.5
Orašasti plodovi, pomiješani orašasto voće, suho pečeno, s kikirikijem, bez dodavanja soli81434.723.770.59.5
Orašasti plodovi, pomiješani orašasto voće, ulje prženo, s kikirikijem, sa dodatkom soli87630.423.88012.4
Orašasti plodovi, pomiješani orašasto voće, ulje prženo, s kikirikijem, bez dodavanja soli87630.423.88012.4
Orašasti plodovi, pomiješani orašasto voće, ulje pečeno, bez kikirikija, bez dodavanja soli88632.122.380.913.1
Orašasti plodovi, pomiješani orašasto voće, bez kikirikija, ulje prženo, sa dodatkom soli88632.122.380.913.1
Orasi, pekan75615.21078.86.8
Orašasti plodovi, pekan, suho pečeni, sa dodatkom soli1 oz2013.82.721.11.8
Orasi, pekan, suho pečeni, bez dodavanja soli1 oz2013.82.721.11.8
Orašasti plodovi, pekan, ulje prženo, sa dodatkom soli78714.310.182.88
Orašasti plodovi, pekan, ulje pečeno, bez dodavanja soli78714.310.182.88
Orasi, piliorašasto voće-kanarnica, osušena8634.81395.537.4
Orasi, bor orašasto voće, suho90917.718.592.46.6
Orasi, bor orašasto voće, pinyon, osušen1785.53.317.32.7
Orasi, pistacija orašasto voće, suho pečeno, sa dodatkom soli69632.826.256.36.8
Orasi, pistacija orašasto voće, suho pečeno, bez dodavanja soli70033.926.256.36.8
Orasi, pistacija orašasto voće, sirovo68234.325.354.56.7
Matice, Walorašasto voće, crna, osušena77312.430.173.84.2
Matice, Walorašasto voće, Engleski76616.117.876.47.2


Gledaj video: Malo kalorija puno okusa, flambirane gljive sa povrćem - Sašina kuhinja (Kolovoz 2022).