Informacija

Kalorije u kikirikiju

Kalorije u kikirikiju



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorije u kikirikiju

Ako je na raspolaganju više mjerenja za posluživanje, kliknite na posluživanje za odabir drugih porcija.

Kalorije i makronutrijenti kikirikija

Servirati
Kliknite za prikaz ostalih jedinica
kalorijeCarb
(G)
Protein
(G)
Ukupna masnoća
(G)
Sat. Mast
(G)
Kikiriki, sve vrste, kuhani, kuhani, sa solju20013.48.513.91.9
Kikiriki, sve vrste, suvo pečen, sa solju1666.16.714.12
Kikiriki, sve vrste, suvo pečeni, bez soli85431.434.672.510.1
Kikiriki, sve vrste, prženi u ulju, sa soli8632240.475.612.5
Kikiriki, sve vrste, prženi u ulju, bez soli77325.23565.69.1
Kikiriki, sve vrste, sirovi82823.537.771.910
Kikiriki, španjolski, prženi u ulju, sa soli85125.741.272.111.1
Kikiriki, španjolski, prženi u ulju, bez soli85125.741.272.111.1
Kikiriki, španjolski, sirov83223.138.272.411.2
Kikiriki, valencija, prženi u ulju, sa soli84823.538.973.811.4
Kikiriki, valencija, prženi u ulju, bez soli84823.538.973.811.4
Kikiriki, valencija, sirov83230.536.669.510.7
Kikiriki, virginije, prženi u ulju, sa soli82728.43769.59.1
Kikiriki, virginije, prženi u ulju, bez soli82728.43769.59.1
Kikiriki, virginije, sirovi82224.136.871.29.3


Gledaj video: KOJE NAMIRNICE DEBLJAJU? (Kolovoz 2022).