Informacija

Kalorije u pita

Kalorije u pita


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorije u pita

Ako je na raspolaganju više mjerenja za posluživanje, kliknite na posluživanje za odabir drugih porcija.

Pite kalorije i makronutrijenti

Servirati
Kliknite za prikaz ostalih jedinica
kalorijeCarb
(G)
Protein
(G)
Ukupna masnoća
(G)
Sat. Mast
(G)
Pita, jabuka, komercijalno pripremljeno, obogaćeno brašno679.60.53.11.1
Pita, jabuka, komercijalno pripremljeno, nemasno brašno679.60.53.11.1
Pita, jabuka, pripremljena po receptu7510.50.73.50.9
Pita, krema od banane, pripremljena od miksa, bez pečenja71913.72
Pita, krema od banane, pripremljena po receptu769.31.23.91.1
Pita, borovnica, komercijalno pripremljena669.90.52.80.5
Pita, borovnica, pripremljena po receptu699.50.83.40.8
Pita, trešnja, komercijalno pripremljena7411.30.63.10.7
Pita, trešnja, pripremljena po receptu7710.90.83.50.8
Pita, čokoladna krema, komercijalno pripremljena869.50.75.51.4
Pita, čokoladni mousse, pripremljen od miksa, bez pečenja748.414.42.3
Pita, kokosova krema, pripremljena od miksa, bez pečenja788.10.852.5
Pita, kokosova krema, komercijalno pripremljena8410.50.64.72
Pita, kolač od kokosovog oraha, komercijalno pripremljen748.61.73.71.7
Pita, krem ​​od jaja, komercijalno pripremljen605.91.63.30.7
Pita, pržena pitas, trešnja9012.10.94.60.7
Pita, pržena pitas, voće9012.10.94.60.7
Pita, pržena pitas, limun9012.10.94.60.7
Pita, limunska meringue, komercijalno pripremljena7613.40.42.50.5
Pita, limunska meringue, pripremljena po receptu8111.11.13.70.9
Pita, mljevena, pripremljena po receptu8213.60.73.10.8
Pita, breskva639.30.52.80.4
Pita, pekan, komercijalno pripremljena11316.21.15.21
Pita, pekan, pripremljena po receptu11714.81.46.31.1
Pita, bundeva, komercijalno pripremljena607.71.12.70.5
Pita, bundeva, pripremljena po receptu587.51.32.60.9
Pita, krema od vanilije, pripremljena po receptu799.21.44.11.1


Gledaj video: KETO PRIPREMA OROKA ZA 5 DANA BROJ 2 (Srpanj 2022).


Komentari:

  1. Chadwick

    Bravo, this brilliant idea just engraved

  2. Safiy

    What the right phrase ... super, great idea

  3. Daryl

    Doduše, ovo će samo usput imati drugačiju ideju

  4. Obadiah

    Kao i uvijek, ništa mi se nije svidjelo, monotono je i dosadno.

  5. Kong

    Nije stručnjak, kojim slučajem?

  6. Chester

    Bravo, rečenica izvanredna i pravovremena

  7. Halim

    A glavna stvar je dobro sažvakana



Napišite poruku